В Німеччині викрили нелегальних перевізників, які перевозили біженців у вантажівці з вином

Поліція Німеччини затримала двох контрабандистів турецького походження, які перевозили 28 нелегальних мігрантів у вантажівці-рефрижераторі, завантаженій грузинським вином.

Подія мала місце вночі поблизу кордону з Чехією, коли правоохоронці зупинили 40-тонний вантажний автомобіль, що рухався забороненою для великогабаритного транспорту дорогою. Під час огляду фури в рефрижераторному відсіку серед вантажу вина поліцейські виявили людей.

“Відчинивши контейнер-рефрижератор, наші співробітники побачили людей, які лежали на піддонах у сильному смороді фекалій”, – повідомив речник поліції Штеффен Ерліх.

Нелегальні мігранти, яких перевозили вантажівкою, фото Bild

Як розповів старший прокурор Юрген Шмідт, контрабандисти приховували 28 біженців із Сирії, Іраку, Єгипту та Туреччини, включно з трьома неповнолітніми. Ризикуючи життям, ці люди заплатили злочинцям від 8500 до 15000 євро за нелегальну поїздку.

У вантажівці не було належної вентиляції, вікон для провітрювання чи освітлення. Перевізники створили для своїх “пасажирів” жахливі антисанітарні умови, абсолютно нехтуючи базовими людськими потребами.

Цей випадок яскраво ілюструє, з якими складнощами та загрозами стикаються біженці на шляху до кращого життя в Європі. Вони стають легкою здобиччю безсоромних злочинців, які наживаються на їхньому відчайдушному становищі. Німецькі правоохоронці активно протидіють такій протизаконній діяльності, проте глобальна проблема потребує комплексного вирішення на міжнародному рівні.

Розслідування цього інциденту триває. Затриманим контрабандистам загрожує кримінальна відповідальність. Водночас надзвичайно важливо забезпечити гідне ставлення та умови для виявлених нелегальних мігрантів до вирішення їхньої подальшої долі.

Джерело і світлини: Bild

Читати також:

Безпека спортивних заходів: Франція та Німеччина об’єднують зусилля

Фезер продовжить контроль на німецьких кордонах до 15 грудня

Контроль перетину кордону з Чехією посилюється

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja