У Німеччині виникла ініціатива створення податку на солідарність на підтримку України.

Пропозицію про такий податок, який буде спрямований на фінансування військової допомоги Києву, висловила голова “Ради мудреців” при уряді ФРН, Моніка Шнітцер. За її думкою, введення податку на солідарність для платників податків Німеччини є виправданим кроком.

Моніка Шнітцер, голова “Ради мудреців” (голова ради економічних експертів при уряді Німеччини -ред. ), закликала до внесення додаткового внеску до податку на дохід з метою надання допомоги Україні, запропонувавши ввести податок на солідарність з Україною. У її словах: “Особливі обставини вимагають спеціальних заходів. Введення податку на солідарність з Україною як надбавки до податку на дохід для фінансування військової допомоги могло б стати відповіддю на цей виклик”. Шнітцер визнала, що такий захід може викликати невдоволення, але підкреслила, що зрештою це пов’язано із безпекою Німеччини в контексті поточної військової ситуації, і краще діяти, передбачаючи майбутні виклики. Про це інформує видання Rheinische Post.

Проте, пропозиція Шнітцер не збігається з позицією Вільної демократичної партії (ВДП), яка є частиною поточної коаліції в Німеччині. Ця партія обіцяла уникнути підвищення податків і введення нових. У той час як лідери коаліції підтвердили обширну фінансову підтримку України для опору російській агресії, заявивши, що ця допомога буде забезпечена з регулярного бюджету, без введення нових податків.

Читати також:

Німці все менше роблять пожертви і рідше стають донорами

Світлина згенерована ШІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja