Cім постраждалих після зіткнення поїздів в Обербайєрні

Між Мюнхеном і Інгольштадтом в п’ятницю вранці сталася аварія двох поїздів. Як підтвердило поліцейське управління північного Обербайерну, близько 14:00 години на зупинці Райхертшаузен (земля Пфаффенхофен) відбулось зіткнення проїзджаючого ICE і виїзджаючого регіонального потяга.

За словами речника, по меньшій мірі сім людей отримали легкі травми. Зазначений відрізок між Мюнхеном і Інгольштадтом буде закритий до 3 години ночі за інформацією Німецької залізниці. Про це повідомляє Sueddeutsche Zeitung

За словами речника федеральної поліції, ця аварія була так званою “бічною колізією”, коли регіональний потяг з сусідньої колії на стрілці перейшов на трасу ICE і білясно торкнувся швидкісного поїзда з боку. Твердження, яке спочатку повідомляло поліцейське управління північного Обербайерну, що ICE зійшов з колії, впродовж п’ятниці не підтвердилося.

Пасажир, який був у одному з потягів, ICE з Берліна до Мюнхена, розповів газеті SZ, що поїзд сильно гальмував і трусився близько 14:10, а потім зупинився на дорозі. Спочатку в потязі вважали, що майже сталося лобове зіткнення з зустрічним поїздом. Однак за інформацією поліції тепер вже відомо, що обидва поїзди рухалися в напрямку Мюнхена.

У п’ятницю на місці події працювали кілька груп поліції та федеральної поліції. Поїзди були евакуйовані, за словами поліції, були проведені “обширні рятувальні заходи”, також були присутні військовослужбовці, які теж допомагали. За словами пасажира, настрій серед пасажирів був “взагалі спокійним”. Через страйк залізниці в п’ятницю, організований профспілкою GDL, потяги були особливо переповнені. Приблизно 700 пасажирів були в обох потягах, загалом близько 1200 пасажирів застрягли спочатку в Райхертшаузені.

Точні обставини зіткнення федеральна поліція до кінця п’ятниці не могла розповісти.

Після евакуації врятовані пасажири обговорювали аварію. Пасажир регіонального потяга сказав, що потяг до Мюнхена мав зупинитися в Райхертшаузені, але не зупинився. Таким чином, регіональний потяг рухався головою на колію ICE. Інші розповідали, що вони чули тріск при зіткненні, в ICE вибило двері з кріплення.

Лише у середу ввечері на залізничному маршруті між Гамбургом і Бременом сталося зіткнення між ICE і порожнім регіональним поїздом, при цьому ICE сильно пошкоджений. Жертв немає, поліція перевіряє “будь-яку можливу форму людської та технічної неполадки.

Читати також:

Машиністи в Німеччині оголосили 20-годинний страйк, слід очікувати скасування та затримки поїздів по всій території країни

Німецькі потяги стали часто спізнюватися через зношене залізничне покриття

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja