Лейпциг перемагає Янг Бойз, Боруссія витримує натиск ПСЖ та фінішує першою

Завершився ще один день 6-го туру групового етапу Ліги Чемпіонів, що відбувся в середу 13 грудня. Серед німецьких команд “РБ Лейпциг” грав проти швейцарського “Янг Бойз”, а “Боруссія” з французьким “ПСЖ”.

РБ Лейпциг – Янг Бойз2:1 (0:0)

У матчі групи G “РБ Лейпциг” грав проти “Янг Бойз”. Німецький клуб в передостанньому турі групового етапу гарантував собі другу позицію. Гра проходила на стадіоні “Ред Булл-Арена — Центральштадіон” у Лейпцизі (Німеччина). Арбітром цього матчу був Манфредас Лук’янчукас (Литва). “Лейпциг” у доволі складному для себе матчі виборов перемогу — 2:1.

Команди довго не могли відкрити рахунок, але на 51-й хвилині форвард німецького клубу Беньямін Шешко забив перший гол. Через дві хвилини нападник “Янг Бойз” Ебріма Коллі вирівняв рахунок. Але вже через три хвилини хавбек “Лейпцига” Еміль Форсберг точним ударом приніс своїй команді перемогу — 2:1.

Отже, після шести турів групового етапу Ліги чемпіонів “Лейпциг” набрав 12 очок і посів друге місце в групі G. Зі свого боку, після аналогічної кількості матчів швейцарська команда здобула чотири очка і розташувалася на третьому місці, виходячи у плей-офф Ліги Європи.

Боруссія Д. – ПСЖ1:1 (0:0)

Останній тур привернув особливу увагу до групи F, де виступала “Боруссія”, яка вже забезпечила собі місце в плей-офф. У центрі уваги було вирішення питання, яка з решти команд здобуде другу путівку у плей-офф. Усі мали шанси.

Перед початком матчу “Боруссія – ПСЖ” було зрозуміло, що головне завдання “Дортмунда” було утримати перше місце для кращого жеребкування. Для “ПСЖ” завдання було набагато серйозніше – виграти та зняти всі питання в групі або грати внічию та сподіватися на результат матчу “Ньюкасл – Мілан”.

Гості почали наступати, перевіряючи воротаря Кобеля. Несприятливі обставини вдалося подолати, проте гол забито не було. І хоча “ПСЖ” намагався, Боруссія стійко відбивала атаки та навіть створила свої моменти. Удари Мбаппе та інших гравців знаходили достойну відповідь воротаря та захисту “Боруссії”.

На початку другого тайму “Боруссія” змогла вийти вперед завдяки голу Адейемі. Але радість господарів була короткочасною, оскільки Заір-Емері забив гол у відповідь, що стало важливим моментом для становища “ПСЖ” в групі. Гра завершилася нічиєю, і “ПСЖ” вийшов у плей-офф з другого місця завдяки перемозі Мілана в паралельному матчі.

Джерело: uefa.com