Велосипедисти в Берліні та Бранденбурзі зможуть обміняти пройдені кілометри на знижки для поїздок залізницею

За допомогою мобільного додатка DB Rad+ пройдені кілометри можна обміняти на призи від партнерів: ваучери, сертифікати та знижки будуть доступні для тих, хто здійснює поїздки велосипедом. Одним з партнерів є Deutsche Bahn тепер велосипедисти в Берліні та Бранденбурзі можуть конвертувати кілометри, які вони проїхали, у ваучери на поїздки залізницею.

За кожні 100 кілометрів передбачається знижка у розмірі 5 євро на покупку онлайн-квитка. Окрім того, кілометри можна обміняти на інші корисні споживчі товари та послуги, наприклад, на ваучери від постачальників органічних продуктів, кави та спортивних аксесуарів.

Департамент транспорту Сенату разом з Deutsche Bahn працюють над проєктом, який передбачає використання додатку для області, що охоплює великий сектор навколо Берліна. Цей проєкт включає такі міста, як Кенігс-Вустерхаузен, Людвігсфельде, Кляйнмахнов, Геннігсдорф, Оранієнбург, Бернау та Еркнер. Зазначимо, що додаток не діятиме в Потсдамі.

Для отримання всіх привілеїв  використання додатку, для початку потрібно його завантажити та перед початком своє поїздки натиснути кнопку старту. Надалі програма рахує пройдені кілометри. GPS-моніторинг швидкості налаштований таким чином аби виключити можливість шахрайства включаючи не відповідні показники швидкості, які можуть бути на іншому виді транспорту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja