Де українцям продавати та купляти товари онлайн у Німеччині? Список

Українським громадянам, які перебувають у Німеччині, важливо мати доступ до платформ для продажу та покупки товарів онлайн. Надаємо список популярних майданчиків, де можна здійснювати ці операції.

eBay Kleinanzeigen: Це одна з найпопулярніших платформ для купівлі та продажу вживаних товарів у Німеччині. Зареєструватися та розмістити оголошення можна безкоштовно, що робить її вигідною для студентів та інших, хто шукає економічні варіанти.

eBay Deutschland: Ця міжнародна платформа також дозволяє купувати та продавати нові і вживані товари. Вона пропонує широкий вибір товарів і може бути корисною для покупців з різних куточків Німеччини.

Amazon.de: Як одна з найбільших онлайн-торговельних платформ у світі, Amazon пропонує широкий асортимент нових товарів. Для продажу на Amazon необхідно пройти реєстрацію як продавець і дотримуватися їхніх правил.

Quoka.de: Ця платформа є популярною серед місцевих жителів для купівлі та продажу товарів, від меблів до техніки. Вона також має розділ для безкоштовних оголошень.

Shpock: Це додаток, який набув популярності в Німеччині для купівлі і продажу вживаних товарів. Він пропонує зручний інтерфейс та можливість швидко встановлювати контакт з покупцями або продавцями.

Facebook Marketplace: Інтегрована у соціальну мережу Facebook, ця платформа дозволяє створювати оголошення про продаж і купівлю товарів у вашому регіоні або ширше.

    Ці платформи надають українцям у Німеччині можливість ефективно керувати своїми потребами щодо покупки та продажу товарів, пропонуючи різноманітні варіанти і можливості для всіх зацікавлених сторін.

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Optimized with PageSpeed Ninja