В Німеччині пропонують запровадити обов’язкове тестування на знання німецької мови для 4-річних дітей

Карстен Ліннеман (CDU) планує ввести обов’язковий мовний тест для всіх 4-річних дітей в Німеччині. Політик заявив, що діти, які збираються навчатись у Німеччині, мають обов’язково володіти німецькою мовою. Представник партії наголосив, що проєкт такого тесту необхідний для успішного інтеграційного процесу, для цього всі 4-річні діти перед тим, як піти до першого класу школи мають скласти відповідний єдиний мовний іспит.

За його словами, проєкт обов’язкового мовного іспиту має право на життя, та буде внесений до програми партії (CDU). Кожна дитина в країні «незалежно від свого походження у віці чотирьох років» має обов’язково пройти це тестування, прокоментував свою позицію Ліннеман виданню (RND). «Будь-хто, хто не склав такий тест, має надолужити свої знання у закладі дошкільної освіти», – сказав політик. За його словами, для дітей так буде простіше отримати освіту в Німеччині.

Мета тесту полягає у зрівнянні можливостей дітей на початку свого навчання. «Це допоможе не тільки дітям мігрантів, а й дітям, які походять з неблагополучних сімей».

Карстен Ліннеман пропонував подібну ініціативу у 2019 році. На той час, він запропонував додаткове навчання німецькій мові дітям, які погано нею володіли. До того ж, поки рівень знання мови не буде покращено, дитину не буде зараховано до навчального закладу. Як і у 2019 році, така пропозиція (CDU) у 2023 році викликала суперечки серед політиків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja