Як ChatGPT вплинув на німецьку систему освіти?

За словами міністерки освіти в Рейнланд-Пфальц Стефані Хубіг, вчителі хочуть отримати конкретні інструкції, щодо впровадження ChatGPT у навчальний процес.

 «Вчителі за власною ініціативою намагаються розібратися у належному використанні текстового робота», — говорить Маттіас Фель працівник асоціації освіти та навчання (VBE).

Асоціація викладачів професійно-технічних шкіл землі Рейнланд-Пфальц (vlbs) пропонує скликати освітній саміт. Останнім часом система освіти переживає багато змін, використання нових технологій навчання потребує відповідної технічної підтримки.

До того ж, на порядку денному стоїть питання доцільного використання ChatGPT при виконання учнями домашнього завдання та подальшого оцінювання виконаної роботи.

Державний педагогічний інститут (PL) пропонує курс для вчителів, щодо розуміння роботи зі штучним інтелектом. Речник міністерства освіти Рейнланд-Пфальцу Ульріх Гереке наголошує, що інститут (PL) в процесі розробки програми навчання на своєму сервісному порталі. Невдовзі, можливості використання штучного інтелекту стануть набагато ширші та все більше інформації потрібно донести до користувачів штучного інтелекту.

У 2022 році було створено центр цифрової компетентності, а на платформі можна знайти матеріали для вчителів на тему штучного інтелекту та рекомендації щодо дій, пов’язаних із викладанням та навчанням в закладах освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja