Квиток за 49 євро: не для всіх коштуватиме 49 євро!

Ціна квитка за 49 євро не для всіх буде однаковою. Студенти, школярі, пенсіонери по різному за нього заплатять, до того ж його вартість буде залежати від правил дії квитка в певній Федеральній землі. Не слід забувати, що окремі транспортні компанії будуть додавати чи скасовувати певні правила користування квитком.

Встановлюватимуться різні правила поїздок пасажирів, перевезення дітей, тварин та багажу. Німецький квиток не дозволятиме перевозити інших осіб, тварин або велосипедів, але в деяких регіонах транспортні асоціації можуть дозволити це або запропонувати спеціальні додаткові квитки, які діють тільки в окремому випадку.

В обіг квиток планується запустити 1 травня на початковому етапі його вартісь становитиме 49 євро на місяць. Користуватись квитком можливо тільки в цифровому вигляді як мобільний квиток в додатку або чіп-карта.

В деяких Федеральних землях обіцяють впровадити знижки на квиток!

В Баварії планують утвердити квиток для студентів та учнів за 29 євро. Влада Саару, Нижньої Саксонії та Мекленбург-Передньої Померанії та Баден-Вюртембергу, також, розглядають можливість впровадження квитка для учнів, студентів та пенсіонерів за зниженою ціною.

У Гессені планують запровадити квиток за 31 євро для  малозабезпечених громадян і буде доступний кожному, хто має право на «Bürgergeld», «Wohngeld Plus» або соціальне забезпечення. За словами речника міністерства транспорту у Вісбадені, зараз тривають переговори з транспортними асоціаціями та муніципалітетами з приводу цього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja