Яку фінансову допомогу можуть отримати українські сім’ї з дітьми в Німеччині

Біженці з України можуть за певних умов отримувати сімейну допомогу, як-от допомога на дитину, батьківська допомога й авансові виплати на утримання дитини. Умовою отримання допомоги є наявність у батьків довідки на проживання відповідно до параграфа 24 Закону про проживання, яка включає дозвіл на роботу не менше, ніж на шість місяців. Залежно від типу допомоги застосовуються й інші вимоги. Іноді вони скасовуються для неповнолітніх.

Крім того, проєкт «Належне інформування сімей» допомагає біженцям, щоб сім’ям іммігрантів було легше подавати заяви на отримання таких виплат, як допомога або надбавка на дитину.

Сім’ї, які втекли з України разом зі своїми дітьми, можуть подати заяву на отримання допомоги на дітей у Німеччині, якщо вони відповідають таким вимогам: якщо вони мають дозвіл на проживання та якщо, хоча б один з батьків, що перебуває в Німеччині, подає заяву на отримання допомоги на дитину.

Якщо ж дитині виповнилося 18 років, у деяких випадках також є право на дитячу допомогу. Крім перерахованих вище умов, для цього повинні бути дотримані додаткові вимоги. Батькам потрібно довести, що дитина, наприклад, проходить професійне навчання. Подальшу інформацію можна знайти на сайті Bundesagentur für Arbeit.

Розмір виплати на дитину

Як правило, батьки отримуватимуть допомогу на дитину в розмірі не менше 219 євро на місяць на кожну дитину. Якщо у сім’ї кілька дітей, їх кількість визначає загальний розмір допомоги на дитину. Це також застосовується, коли один з дітей проживає не разом з батьками. Також є право на додаткову допомогу на дитину, починаючи з третьої дитини, навіть якщо їхні брати і сестри живуть з іншим опікуном. Виплата (допомога) на дитину з 1 січня 2021 року становить: 1 дитина: 219 євро, 2 дитина: 219 євро, 3 дитина: 225 євро, з 4-ої дитини: 250 євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja