Відома кельнська пивоварня вирішила закритися через старт міського карнавалу

Відома в Кельні пивоварня Päffgen оголосила, що працювати 11 листопада під час кельнського карнавалу не буде, – 8 листопада про це пише газета Express.

«На жаль, досвід останніх двох років та неадекватна концепція міста Кельна не залишають нам іншого вибору»,— пояснили своє рішення представники броварні.

Йдеться про те, що рівень безпорядків на вулицях під час карнавалу може бути критичним. І питання про те, як розігнати величезні натовпи, що святкують, раніше неодноразово викликало дискусії.

Цього року 11 листопада випадає на суботу, і на карнавалі очікується дуже багато гуляк. Карнавал випадає на вихідні та за часом гуляння можуть продовжитися до глибокої ночі, а вночі потенціал насильства швидко зростає.

Ресторани Oma Kleinmann, Tankstelle та ще кілька популярних закладів повідомили, що також не бажають відчиняти свої двері для учасників карнавалу. Зазначається, що в мережі деякі гості цих закладів висловили свою думку, що з одного боку, їм жаль, що заклади будуть зачинені, а з іншого — розуміють причини такого рішення.

Для забезпечення безпеки 11 листопада на чергування в Кельні заступлять 183 співробітники служби охорони громадського порядку, ще 14 співробітників з Вупперталю. Також буде задіяно понад 1000 співробітників приватних охоронних підприємств, у тому числі майже 800 — в районі Цюльпіх.


Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja