Поліція і рятувальники жаліються на безвідповідальність окремих осіб під час повені

Серед руйнувань і людських трагедій спричинених повенями в Німеччині деякі громадяни шукають розваг та гострих відчуттів. Поки тисячі рятувальників намагаються врятувати людей і їхнє майно, окремі особи вбачають у катастрофі великий майданчик для пригод.

Влаштовуючи небезпечні атракціони посеред затоплених територій, вони ставлять під загрозу не лише своє життя, але й інших. У Ганновері мотоцикліст на крос-байку пробирався крізь затоплені луки, об’їжджаючи повалені дерева. У тому ж місті через чоловіка, що плавав у воді, рятувальники організували велику рятувальну операцію. Перехожі повідомили про “людину, що пливе за течією”. Майже 100 рятувальників виїхали на човнах, з дронами та вертольотом на пошуки. Фіналом події стало те, що “потопельник” у неопреновому костюмі та шапочці вийшов з води, сів на велосипед і поїхав геть.

У Лостау п’ятеро дорослих з дитиною влаштували сплав на надувному човні по річці Ельба. У Гервіші місцеві жителі помітили кількох віндсерфінгістів серед затоплених територій. В Барзінггаузені кайт-серфери використовували залиті луки для своїх розваг. У Гільдесгаймі батьки дозволяли дітям гратися на тимчасових дамбах, перетворюючи їх на надувні атракціони. Через них дамби вже не придатні для використання.

Щодня поліція та пожежники виїжджають у затоплені райони через “туристів”, які залазять на ослаблені дамби або намагаються проїхати на авто крізь потоки води. Міністр внутрішніх справ Нижньої Саксонії Даніела Беренс рішуче засуджує тих, хто влаштовує небезпечні розваги. У зв’язку з цим поліція посилила патрулювання в районах лиха. За словами міністерства, люди, які самі опинилися в небезпечних ситуаціях, мають розраховувати, що повинні будуть заплатити за свій порятунок.

Отже, поки одні рятують життя та майно під час катастрофи, інші безвідповідально ставлять себе та інших під загрозу заради адреналіну та розваг. Така поведінка заслуговує на рішуче засудження.

Джерело: Bild.de

Читати також:

Неподалік від Бремена, оголошено евакуацію через прорив греблі внаслідок повені

Світлина: скриншот з відео

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja