Робота мрії: понад тисяча претендентів на посаду доглядача маяка

На невеличкому острові Вангероге в Північному морі з’явилася вакансія, яка викликала неабиякий ажіотаж. Місцева влада шукала доглядача для старовинного маяка XIX століття, і на одне робоче місце надійшло понад 1100 заявок!

Хоча маяк більше не використовується для навігації, він залишається туристичною принадою. У ньому облаштовано музей, оглядовий майданчик та навіть залу для одружень. Втім, обов’язки доглядача не обмежуються лише екскурсіями. Йому доведеться продавати квитки та сувеніри, супроводжувати відвідувачів, підтримувати чистоту та займатися дрібним ремонтом, а також доглядати за садом.

Попри романтичний імідж професії, робота доглядача маяка вимагає неабиякої фізичної підготовки. Щодня кілька разів потрібно підійматися 161 сходинкою нагору. Правда, жити безпосередньо в маяку не доведеться – доглядачу виділять помешкання в одному з будинків на острові, де проживає близько тисячі осіб.

Після ретельного відбору з-поміж численних претендентів місцева влада призначила на посаду 33-річного Деніеля Йоххайма – молодого батька з західної частини Німеччини. Його щомісячна зарплата складатиме від 2500 євро. Деніель розпочне роботу 1 червня, а дружина з дітьми приєднається до нього дещо пізніше.

Вакансія доглядача маяка, безумовно, стала роботою мрії для багатьох. Адже де ще можна поєднати романтику морського життя з професійною реалізацією та гідним заробітком? Напевно, саме це й пояснює рекордну кількість заявників. Однак лише одному щасливчику судилося опинитися на омріяній посаді серед краєвидів Північного моря.

Джерело і світлини: Bild

Читати також:

Одна п’ята працівників в Німеччині стикається з невигідними умовами працевлаштування

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja