Понад 4 мільярди євро російських активів заблоковано в Німеччині

На початку грудня німецька влада прийняла рішення про блокування російських активів на суму понад 4 мільярдів євро. Цю інформацію оприлюднив представник пресслужби Міністерства фінансів ФРН, Ноджинан Німінде-Дундаденгар.

Про це повідомляє видання Укрінформ.

За словами Німінде-Дундаденгара, ця дія спрямована на санкціонування економічних ресурсів окремих осіб та на заморожування коштів російського центробанку. Розблокування активів поки що не передбачено, і це є частиною широкого спектру санкцій, які Німеччина та інші країни вводять у зв’язку з російською війною проти України.

Представник МЗС Німеччини, Крістіан Вагнер, зауважив, що санкції мають різноманітний характер і необхідно розуміти їхню складність та ефективність. Він нагадав, що недавно був ухвалений 12-й санкційний пакет, а також підкреслив, що робота над подальшими санкціями продовжиться, з урахуванням виявлених недоліків та можливостей обходу цих обмежень.

Дипломат також нагадав про рішення G7, яке передбачає зусилля з боку учасників групи щодо відшкодування росії витрат на відновлення України в довгостроковій перспективі. Це включає заморожування російських державних активів відповідно до законодавства країн-учасниць G7.

Читати також:

Міхаель Кречмер висловив думку про потребу у тимчасовій відмові Києва від деяких своїх територій

Глава МЗС Німеччини виступає проти “заморожування” війни в Україні

Українські пам’ятки документуються німецькими науковцями

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja