Audi Q6: перший електромобіль цієї марки

У світі автомобілів змінюється епоха. За планами компанії, до 2024 року на ринок мають вийти чотири моделі, засновані на новітній платформі, спеціально розробленій для тягових батарей. На першому місці в цьому знаковому ряду стоїть новий Q6, над завершенням якого команда Audi зараз активно працює.

За відомостями від виробника, модель Q6 має з’явитися не лише у форматі SUV, але й у версії Sportback. Це відбудеться ще до того, як електричний універсал займе місце моделі A6 Avant. В асортименті також обіцяють седан преміум-класу. Всі нові моделі будуються на основі так званої PPE-архітектури, з робочою напругою 800 вольт, яка призначена винятково для електромоделей. Ці дані виробник подав під час останніх тестових їзд Q6 у Торсгавені, на Фарерських островах.

Дебют PPE-архітектури відбудеться з Q6, представлений у двох конфігураціях – обидві з двома двигунами та повнопривідними системами потужністю 295 кВт/402 к.с. або 380 кВт/517 к.с. Батарея вміщує 100 кіловат-годин енергії, що має забезпечити до 600 кілометрів пробігу.

Спеціальна увага Audi приділена часу зарядки: завдяки потужності до 270 кіловат (кВт), навіть за ідеальних умов заряджання, лише 10 хвилин достатньо для того, щоб подолати до 250 кілометрів. Щодо інтер’єру: виробник анонсує нову систему управління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja