Попередження медиків: легалізація канабісу становить загрозу для молоді

Шість медичних асоціацій, що спеціалізуються на дитячому та юнацькому здоров’ї, звертаються до громадськості з тривожним повідомленням. Вони стверджують, що легалізація канабісу може негативно вплинути на психічне здоров’я молоді.

Асоціації висловлюють обґрунтовану стурбованість щодо потенційних ризиків для здоров’я молоді, які можуть виникнути через заплановану легалізацію канабісу. В заяві зазначено, що нинішній стан міжнародних досліджень свідчить про те, що легалізація канабісу може призвести до зростання його споживання серед підлітків та молодих людей, а це може мати негативні наслідки для їхнього здоров’я. Зокрема, медики попереджають про те, що легалізація може призвести до недооцінки ризиків, пов’язаних зі споживанням канабісу.

“Немає підстав очікувати, що плани щодо легалізації канабісу принесуть позитивний вплив на захист дітей та підлітків, оскільки від нових ризиків у зв’язку з розширенням ринку канабісу їх важко ефективно захистити”, – йдеться у заяві.

В Німеччині планують частково легалізувати канабіс у поточному році. Зокрема, передбачається, що володіння до 25 грамами канабісу для особистого вжитку не буде каратися, а видача канабісу буде контролюватися через спеціальні органи. Приватне вирощування до трьох рослин, також, буде дозволене. Окрім того, у планах провести випробування продажу канабісу через ліцензовані спеціалізовані магазини в окремих регіонах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja