Масштабний захід з безпеки в Берліні перед візитом Ердогана

У зв’язку з підготовкою до візиту турецького президента Реджепа Таїпа Ердогана до Берліна, поліція проводить масштабні заходи з безпеки. Очікується, що цей візит, запланований на наступну п’ятницю, призведе до суттєвих обмежень у русі по місту.

Безпека першого рівня і можливі обмеження в русі

Поліція не розголошує точних маршрутів конвою Ердогана з аеропорту Берліна в урядовий квартал і назад з міркувань безпеки, але ймовірно, що буде встановлено високий рівень безпеки 1, який був вжитий і під час його попереднього візиту. Про це повідомляє Bild.

Зустрічі та можливі заходи безпеки

У п’ятницю Ердоган планує зустрітися з федеральним президентом Франк-Вальтером Штайнмаєром і федеральним канцлером Олафом Шольцом. Поліція заявляє, що готується до цього складного заходу, включаючи прийняття необхідних заходів безпеки.

Очікувані обмеження та події у вихідні

Очікується, що поліція у п’ятницю введе розпорядження для урядового кварталу, забороняючи паркування автомобілів і велосипедів. Деталі, такі як розташування снайперів чи обмеження повітряного простору, ще не оголошено.

Реджеп Тайїп Ердоган. Фото з twitter.

Операція поліції буде тривати і в суботу, коли тисячі курдів планують демонстрацію проти заборони Робітничої Партії Курдистану (РПК), та політики Ердогана. У той же вечір відбудеться футбольний матч між Німеччиною та Туреччиною. Нагадаємо, РПК є забороненою в Туреччині.

Згадка про візит Ердогана у 2018 році та критика візиту

У 2018 році візит Ердогана до Берліна викликав масштабну критику. Тоді президент Туреччини зупинився в готелі Адлон, а в урядовому кварталі був введений режим надзвичайної ситуації. Візит також супроводжувався високим рівнем безпеки та значною кількістю поліціянтів. Критика візиту знову вирує перед очікуваним приїздом Ердогана, зокрема через його недавні заяви щодо Ізраїлю та інші дії.

Читати також:

Населення Німеччини виступає проти прийому біженців з ісламських країн: результати опитування

Світлини з мережі twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja