Німеччина надасть Україні пакет військової допомоги на 1,3 мільярда євро

Міністр оборони Німеччини, Борис Пісторіус, анонсував новий пакет військової допомоги для України на суму 1,3 мільярда євро під час свого візиту до Києва. Під час зустрічі з Міністром оборони України, Рустемом Умєровим, він підкреслив важливість протиповітряного захисту як ключового елементу успішної оборони.

Як прокоментували у міністерстві оборони Німеччини мета поїздки Пісторіуса до України – це підтвердження підтримки.

Пост з міністерського twitter.

“Ми продовжимо підтримувати Україну у сфері протиповітряної оборони. І тому я із задоволенням оголошую про новий пакет допомоги, який включає зокрема ще чотири системи IRIS-T,” – заявив Борис Пісторіус під час спільної прес-конференції з Рустемом Умєровим. Про це повідомляє сайт міністерства оборони України.

Пакет допомоги також включає 155-мм артилерійські снаряди та інше озброєння з метою підтримки України у боротьбі проти російської агресії. Рустем Умєров висловив подяку за цей крок, підкресливши важливість підтримки в боротьбі за гідність і свободу.

Міністри разом відвідали військовий навчальний центр, де оглянули процес реформування системи навчання. Також вони відвідали пункт управління протиповітряною обороною з системою ЗРК Patriot, яка була передана Україні.

Важливо відзначити, що це вже другий візит Бориса Пісторіуса до Києва з часу його призначення на посаду міністра оборони. Разом з тим, вранці до Києва також прибула президент Молдови Майя Санду, що підкреслює важливість спільної підтримки та солідарності в обличчі викликів національної безпеки.

Читати також:

На 4 мільярди євро більше для оборони України

Ракети Taurus не змінять хід війни в Україні, – Пісторіус

Світлина з мережі twitter міністерства оборони Німеччини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja