Глава МЗС Німеччини виступає проти “заморожування” війни в Україні

Голова МЗС Німеччини виступає проти “заморожування” війни в Україні. За її думкою, такий крок призвів би до поступової втрати Україною суверенітету та утримування загрози для безпеки Європи.

Міністр закордонних справ Німеччини, Анналена Бербок, висловила свою думку щодо “заморожування” конфлікту в Україні у гостьовій колонці для Frankfurter Allgemeine Zeitung, яка була опублікована в неділю, 10 грудня.

За словами Бербок, виступи путіна свідчать про те, що в його інтереси входять не лише регіони на сході України, але й підкорення всієї країни та її народу. Вона стверджує, що “заморожування” конфлікту означало б не лише відмову України від окупованої частини своєї території та її мешканців, але й поширення безперервного насильства росії на всю територію країни. Також це призвело б до втрати Україною дня за днем свого суверенітету та ідентичності. Згідно з аргументами Бербок, такий крок також означав би збереження російської загрози для безпеки Європи.

Міністр також наголосила, що у разі “заморожування” конфлікту у президента рф володимира путіна виникла б стратегічна можливість відновлення військової потужності рф і подальших дій, можливо, навіть за межами території України.

Бербок закликає не вважати, що міжнародна підтримка України не має результатів. За її словами, Україні вдалося звільнити понад половину територій, окупованих росією, та змусити російський флот в Чорному морі вступити в оборону.

Вона стверджує, що росія веде війну в Україні з метою встановлення нового світового порядку, заснованого на імперському насильстві, де міжнародне право має мало значення, а сила найсильнішого – все. Бербок висловлює протистояння цьому російському баченню світу і підтримує мир, заснований на міжнародному праві та правах людини.

Вона закликає до підтримки України у її боротьбі проти насильства та неправди. У світлі кризи навколо бюджету Німеччини, Бербок наголошує, що намагається допомагати Україні взяти верх над викликами від росії.

Читати також:

Соціал-демократична партія Німеччини (SPD) переглянула свою зовнішню політику

Посол Німеччини в Росії нагадав про жертв війни в Україні

Пісторіус про поставки Україні: “Постачаємо те, що можемо”

Світлина з мережі X

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja