Пісторіус про поставки Україні: “Постачаємо те, що можемо”

Німецька оборонна промисловість розширює потужності “всюди, де це можливо”, – сказав Борис Пісторіус, зауваживши, що для цього потрібен час.

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус визнав затримки у постачанні зброї в Україну, але запевнив, що потужності будуть збільшені якнайшвидше. “Зараз у нас є проблема: відомо, що оборонна промисловість не може забезпечити поставки в певних областях так швидко, як це необхідно”, – сказав він у програмі Heute Journal німецького громадського телеканалу ZDF у вівторок, 5 грудня.

За словами Пісторіуса, це стосується як боєприпасів, так і систем протиповітряної оборони. Однак оборонна промисловість розширює потужності “всюди, де це можливо”, – підкреслив міністр. “Це питання темпу, і на темп неможливо нескінченно впливати”, – вказав він, додавши, що потрібен час, щоб відкрити завод і створити необхідні запаси боєприпасів та вибухових речовин, щоб потім мати можливість виробляти щось швидко і безперебійно.

В якості прикладу голова Міноборони Німеччини навів виробництво боєприпасів для зенітних самохідних установок Gepard, яке Німеччині довелося відновити. “Хоча це було зроблено відносно швидко, все одно на це пішло шість місяців”, – відзначив Пісторіус.

“Ми говоримо про терміни, які можна прискорити, але неможливо повністю скасувати”, – сказав міністр. Він нагадав, що Німеччина є другим постачальником озброєнь на Україну після США. “Ми постачаємо те, що можемо”, – заявив Пісторіус.

Читати також:

Ракети Taurus не змінять хід війни в Україні, – Пісторіус

Німеччина надасть Україні пакет військової допомоги на 1,3 мільярда євро

На 4 мільярди євро більше для оборони України

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja