Кількість німецьких лікарень зменшиться на 20% до 2034 року

Очікується, що чисельність медичних установ в Німеччині знизиться на 20%. Причиною є не лише запланована медична реформа, але й нестача персоналу. Німецьке Товариство лікарень (DKG) вважає, що функціонування п’ятої частини клінік може бути припинено.

«Представники закладів охорони здоровʼя визнали потребу в об’єднанні, трансформації або закритті деяких медичних структур», – каже голова DKG Геральд Гасс. Він вважає, що втрата 20% лікарень є реалістичним сценарієм на шляху до більш ефективної медичної системи.

За даними Федерального статистичного відомства, у 2021 році в Німеччині налічувалось 1900 лікарень та клінік. Високоспеціалізовані медичні втручання вимагають більш великих медичних центрів. “Ми просто не матимемо достатнього персоналу для підтримки поточних потужностей”, – зауважив Гасс.

Планована реформа лікарень має набути чинності у 2024 році. Медична громада, в цілому, підтримує ці зміни, розроблені міністром охорони здоров’я Карлом Лаутербахом. Основою реформи є перетворення менших лікарень на центри охорони здоров’я, що надають догляд та проводять некомплексні процедури. Важливим аспектом є зміна системи винагород, що стимулює надання якісних послуг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja