Боротьба проти гомофобії: Уряд Німеччини активізує дії

Уряд Німеччини збільшує свої зусилля в боротьбі проти гомофобії. Причиною стало зростання випадків насильства в адресу ЛГБТ-спільноти у 2022 році, акцентуючи увагу на неприйнятні дії органів правопорядку.

Для забезпечення захисту ЛГБТ-спільноти від нападів, федеральні та місцеві органи влади готові до дій. Ненсі Фезер, на конференції в Берліні підкреслила важливість чіткого розслідування квір-фобних злочинів. Зростання таких випадків вимагає більшої уваги зі сторони уряду.

Міністри внутрішніх справ планують врахувати рекомендації робочої групи по боротьбі з гомофобним насильством. Для цього розпочинатимуть роботу освітницькі проєкти, створення контактних пунктів прийому та профілактичної роботи поліції.

Свен Леманн, представник ЛГБТ у федеральному уряді від Зелених, привітав такий ряд рішень.

Леманн також заявив, що ведення записів та боротьба з квір-фобією та ненавистю до представників ЛГБТ-спільноти мають відбутися по всій країні. Міністерство внутрішніх справ виявило зростання злочинів проти ЛГБТ-представників у 2022 році. Зокрема, 1 005 злочинів пов’язані із «сексуальною орієнтацією», 227 з них – насильницькі. Також зафіксовано 417 злочинів в категорії “гендерна різноманітність”, 82 з них набули насильницького характеру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja