Домовленість щодо федерального бюджету на 2024 рік

За інформацією столичного офісу ARD, лідери коаліції “Світлофор” досягли домовленості під час обговорень федерального бюджету на 2024 рік. Деталі будуть оголошені протягом дня.

Лідери коаліції “Світлофор”, за інформацією столичного офісу ARD, досягли домовленості щодо федерального бюджету на 2024 рік. Деталі будуть оголошені протягом дня. Про це повідомляє видання tagesschau.de.

Вирішення кризи бюджету після чотирьох тижнів

Отже, майже через чотири тижні після рішення Федерального конституційного суду вирішується криза бюджету, яка поставила уряд “Світлофор” під серйозний тиск. З того часу канцлер Олаф Шольц (SPD), віцеканцлер Роберт Хабек (Зелені) та міністр фінансів Крістіан Лінднер (FDP) радилися, як заповнити 17-мільярдний пробіл у бюджеті на наступний рік.

Крім того, обговорювалося, як здійснити інвестиції в охорону навколишнього середовища та модернізацію економіки, не дивлячись на рішення суду. Оскільки у фонді клімату та трансформацій фактично відсутні 60 мільярдів євро, які вже були закладені на майбутні роки. Лише на наступний рік тут мова йде про 13 мільярдів євро.

Судді з Карлсруе визнали недійсним перерозподіл бюджету на 2021 рік і вирішили, що уряд не може зберігати кризові кредити для використання у наступних роках.

Читати також:

Німеччина не встигне до кінця року прийняти бюджет на 2024 рік

Соціал-демократична партія Німеччини (SPD) переглянула свою зовнішню політику

Світлина з мережі X

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja