Баварія стоячи переграє Манчестер Юнайтед, Уніон дає бій Реалу

Половина вирішального 6-го туру групового етапу Ліги Чемпіонів позаду. В вівторок, 12 грудня грали свої матчі дві німецькі команди: Баварія і Уніон Берлін. Далі більш детально розберемо як це було.

Манчестер Юнайтед – Баварія Мюнхен0:1 (0:0)

З огляду на те, що “Баварія” виходила з групи з першого місця, у гостей не було особливої мотивації кидати всі сили в атаку. “Баварія” тримала м’яч більше і навіть створювала трошки більше моментів, але порівняно з матчами з “Галатасараєм” гра розвивалася досить неспішно. Щодо самого футболу, гра вийшла відносно рівною і обережною. Матч в деяких випадках здавався нудним та позбавленим яскравих епізодів. Не можна сказати, що воротарі мали багато роботи. Було відчуття, що гра так і закінчиться без голів. І в кінці кінців, на 71-й хвилині глядачі все-таки дочекалися голу. Відзначився Коман, який вийшов один на один з Онана. Тут варто відзначити, що до воротаря “МЮ” немає питань. Асист в один дотик зробив Кейн. До речі, це вже третій матч у 2023 році, коли англійський форвард робить гольову передачу у грі з “МЮ”. Він вже робив це і в цьому сезоні Ліги чемпіонів, і в минулому сезоні АПЛ у другому колі. Цікаво, що навіть пропущений гол не спонукав “Манчестер Юнайтед” витратити великі зусилля для активізації атак. Було враження, що господарі боялися розкриватися. Це привело до закономірного результату. Баварія стоячи перемагає “беззубу” команду з Манчестера на Олд Траффорді – 0:1.

Уніон Берлін – Реал Мадрид – 2:3 (1:0)

“Реал” вирушав у гості до “Уніону” без будь-яких завдань. Суперник – найгірший у групі, перше місце давно забезпечене. Але берлінці мали шанс зачепитись за єврокубкову весну в Лізі Європи. Берлінський клуб вибрав найстрашніший спосіб розбудити “Реал” – забивши йому перед перервою. Кевін Фолланд через хвилину після не реалізованого пенальті Луки Модріча скористався помилкою Давіда Алаби, легко обійшов Лукаса Васкеса і не промахнувся. На перерву мадридці пішли злими, і у другому таймі “Уніон” це відчув. Хоселу в середині тайму вистачило 11 хвилин, щоб оформити дубль. Причому обидва голи габаритний форвард забив головою.

Знаєте, що сталося потім? На 85-й хвилині “Реал” отримав другий гол. Відзначився гравець Уніона Алекс Крал. Але зіграти внічию з аутсайдером “Реал” собі все ж таки не дозволив. Дані Себальос забив третій гол Мадрида на 89-й хвилині, і на цьому команди розійшлися. Берлінці посідають четверте місце в групі і покидають турнір.

Джерело: uefa.com