17 постраждалих в аварії шкільного автобуса в Бад-Вальдзее

У понеділок опівдні в Бад-Вальдзее в окрузі Равенсбург у Баден-Вюртемберзі сталася аварія із шкільним автобусом. Подія трапилася на дорозі місцевого значення 7943 між Ленатвейлером і Штайненбергом.

За словами поліції, 52-річний водій шкільного автобуса, який рухався в напрямку Міхельвінадена, ймовірно, через помилку при керуванні відхилився вправо від дороги, потрапив у канаву для водостічних вод, перетнув перехрестя, а потім врізався в насип автобусом. При цьому передню частину транспортного засобу суттєво пошкоджено.

На місце події відразу прибула пожежна команда з дев’ятьма машинами та 43 рятувальниками. Загалом 19 машин рятувальної служби та кілька лікарів були задіяні на місці події, щоб надавати допомогу постраждалим та доставляти їх до лікарень.

Рятувальники на місці аварії. Скриншот з відео

Збитки інциденту оцінюються на 50 тисяч євро. Принаймні 17 осіб отримали поранення, за інформацією представниці поліції в понеділок. Також серед поранених є водій. Представник адміністрації округи був висланий на місце пригоди через витік дизельного палива. Забруднену землю довелося видаляти екскаватором.

У першому прес-релізі поліції спочатку говорилося про десятеро постраждалих. Загалом у транспортному засобі перебувало 36 осіб, переважно школярів, які поверталися додому в обідню пору.

Читати також:

Німецькі потяги стали часто спізнюватися через зношене залізничне покриття

Світлина: скриншот з відео

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja