Баєр з Леверкузена на шляху до чемпіонства перемагає мюнхенську Баварію

Центральне протистояння 21-го туру Бундесліги між Баєром та чинним чемпіоном Баварією вилилося у справжній розгром з рахунком 3:0 на користь господарів поля. Ця перемога дозволила леверкузенцям відірватися від мюнхенців на 5 очок у турнірній таблиці та зробити серйозний крок до першого титулу чемпіонів Німеччини.

Вже на 18-й хвилині Баєр відкрив рахунок. Вихованець футбольної академії Баварії Йосиф Станішич точно пробив по воротах Ноєра після прострілу з флангу. Цей м’яч, забитий у ворота рідного клубу, додав господарям впевненості. Вони продовжили атакувати впродовж усього першого тайму, але більше голів до перерви забити не змогли.

Старт другої половини матчу виявився кошмарним для гостей: вже на 50-й хвилині Грімальдо реалізував гольову передачу від Телла, який переграв захист Баварії та викотив м’яч партнеру на добивання з вбивчої позиції.

Після пропущеного голу Баварія перейшла до відчайдушних атак, але оборона Баєра стояла надійно. Всі спроби мюнхенців розбивалися об міцний заслін господарів, які блискуче виконували настанови Хабі Алонсо. Під завісу матчу контратака леверкузенців поставила жирну крапку у цьому протистоянні: Джеремі Фрімпонг забив третій м’яч Баєра у порожні ворота Баварії.

Ця перемога наочно продемонструвала, що в поточному сезоні Баєр претендує на чемпіонство не випадково. Команда Хабі Алонсо виглядає дуже збалансованою, грає злагоджено в обороні та результативно в нападі. Навіть травми лідерів Вернера та Шика не змогли зупинити «фармацевтів» у їхньому впевненому поході до титулу Бундесліги.