Німецькі машиністи розпочали шестиденний страйк

У ніч на 24 січня німецькі машиністи розпочали черговий страйк, що триватиме шість днів. Вимогою профспілки машиністів залізничного транспорту (GDL) є скорочення робочого тижня при збереженні рівня заробітної плати. Страйк може бути призупинений, якщо німецький залізничний концерн Deutsche Bahn погодиться на нову пропозицію профспілки щодо поступового скорочення робочого часу.

У результаті страйку значна частина пасажирських перевезень у Німеччині, включаючи поїзди далекого сполучення, регіональні та приміські потяги, не працює. Багато рейсів скасовано, пасажирам рекомендується стежити за змінами розкладу на сайті Deutsche Bahn та в мобільних додатках.

Об’єднання німецьких підприємців попереджають, що багатоденний страйк завдасть економіці Німеччини збитків на мільярд євро через порушення ланцюгів постачання, скорочення виробництва та репутаційні втрати німецьких залізниць.

Це вже другий страйк машиністів у цьому році. Попередній тривав три дні з 10 по 12 січня і призвів до скасування 80% поїздів далекого сполучення.

Переговори між GDL та Deutsche Bahn щодо тарифної угоди “забуксували” через незгоду компанії скоротити робочий тиждень з 38 до 35 годин без втрати зарплати машиністами. Натомість компанія запропонувала можливе скорочення до 37 годин з 2026 року або більше підвищення зарплатні. Профспілка відкинула цю пропозицію.

Тож конфлікт триває, а німецькі пасажири та бізнес знову страждають через черговий страйк залізничників.

Джерело: DB

Читати також:

В Німеччині знову страйкують залізничники: добовий страйк машиністів

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja