Німеччина виділить 18 млрд євро регіонам для вирішення проблем міграції, — Шольц

Федеральний уряд Німеччини виділить приблизно 18 мільярдів євро для допомоги федеральним землям і місцевим органам у розв’язанні проблем, пов’язаних з міграцією.

Про це повідомив канцлер Німеччини Олаф Шольц в інтерв’ю виданню Mannheimer Morgen.

“Цього року ми надаємо майже 18 мільярдів євро для підтримки федеральних земель і громад у справі вирішення питань, пов’язаних з міграційною політикою”, – зазначив Шольц. Він визнав, що “зараз занадто багато людей прибувають до Німеччини незаконно”. “Ми хочемо прискорити процедуру так, щоб процес розгляду заяв на притулок та перевірка на першому етапі були завершені протягом шести місяців”, – додав він.

Шольц також висловився за більш жорсткий контроль на кордоні Німеччини. “Ми посилюємо прикордонний контроль на кордонах зі Швейцарією, Австрією, Чехією та Польщею, а також захищаємо зовнішні кордони ЄС”, – сказав він, додавши, що потрібен прагматичний підхід до міграції фахівців. “Через відхід на пенсію 13 мільйонів осіб старшого покоління, експерти вважають, що нам буде потрібно чимало заробітчан з-за кордону додатково до наших молодих фахівців приблизно до 2030 року”, – підсумував канцлер.

Від початку року і до кінця вересня поточного року в Німеччині подали заяви на отримання статусу біженця 233 744 особи, що на 73% більше, ніж за аналогічний період 2022 року. Багато громад не впоралися із завданням забезпечення розміщення, забезпечення та інтеграції мігрантів.

Читати також:

Населення Німеччини виступає проти прийому біженців з ісламських країн: результати опитування

Уряд Німеччини погодив проєкт, що спростить доступ до ринку праці для мігрантів

В уряді Німеччини закликають до скорочення виплат для шукачів притулку: чи стосується це українців?

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja