Український пенсіонер намагався вивезти з Німеччини майже півмільйона євро готівкою

66-річний громадянин України був затриманий в аеропорту Мюнхена, Німеччина, коли намагався вилетіти на Кіпр з 455 тисячами євро готівкою.

Про це повідомляє видання Bild.

За даними видання, чоловіка вибірково зупинили працівники аеропорту під час передпольотного огляду. Спочатку затриманий заявив, що має при собі лише 300 євро готівкою.

Проте пізніше до нього підійшов інший чоловік і передав йому невелику валізу. Це викликало підозру у правоохоронців. Валізу було вилучено для додаткового огляду. Саме там і були виявлені сотні тисяч євро. Серед речей у його валізі були знайдені пачки купюр номіналом 20 та 50 євро.

Валіза громадянина України під час обшуку, фото Bild

За попередньою інформацією, затриманий є пенсіонером з України. Правоохоронні органи зараз намагаються з’ясувати походження грошей – чи то результат відмивання коштів чи іншої незаконної діяльності.

Окрім того, встановлюється особа чоловіка, який передав затриманому валізу з грошима. Не виключено, що мова може йти про організовану злочинну групу, яка займається вивезенням готівки за кордон.

Як повідомляють у митній службі Німеччини, найімовірніше гроші буде конфісковано на користь держави. Адже переміщення такої суми готівки через кордон без декларування є порушенням німецького законодавства.

Таким чином спроба українського пенсіонера вивезти з Німеччини майже півмільйона євро готівкою завершилася провалом. Справа, ймовірно, буде мати подальші судові перспективи як для нього, так і для осіб, причетних до цієї сумнівної операції.

Читати також:

47-річний українець погрожував поліції в аеропорту Дрездена

Знаменитого Шварценеггера затримали на митниці в Мюнхені

Світлина згенерована за допомогою штучного інтелекту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja