Роботодавець в Німеччині може покрити вартість дороги на роботу

Безкоштовно їздити  на роботу автобусом чи поїздом? Це можливо – якщо роботодавець готовий співпрацювати. Адже він може взяти на себе витрати на проїзд для своїх працівників, і це буде звільнено від оподаткування і соціальних внесків, якщо він надає додаткові допомоги до вже належного заробітку. Наприклад, це може бути з (Deutschlandticket) квитком за 49 євро.

Важливо знати: ця правило також діє для працівників з неповною зайнятістю, і це не впливає на їх розмір доходу. Про це повідомляє Федеральна асоціація допомоги у сплаті податку на прибуток (BVL).

Якщо роботодавці фінансують 49-євро квиток як додатковий до їхнього заробітку, то при розрахунку доходу це не враховується. Таким чином, навіть працівники з неповною зайнятістю, які отримують максимально можливі 520 євро на місяць, можуть скористатися цією можливістю. Статус неповної зайнятості через це не втрачається.

Однак слід знати, що одноразове надання квитка не дає жодних постійних прав для працівників. Про це зазначає заступник директора BVL Яна Бауер. Працівники можуть скористатися цим фактом і переконати свого роботодавця, наприклад, оформити таку путівку хоча б на період відпустки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja