У планах Мінфіну провести нову податкову реформу на різні види палива

Європейська комісія погодила експлуатацію транспортних засобів із двигуном внутрішнього згоряння після 2035 року. В свою чергу міністр фінансів Крістіан Лінднер заявив про плани на нову податкову політику, щодо різних видів палива для транспортних засобів.

Розмір податку буде залежати від використання відповідного виду палива. За словами міністра фінансів використання електропалива буде оподатковуватись за нижчим тарифом, ніж бензин чи дизельне паливо. Влада має підтримувати розвиток екологічно безпечних технологій, тому плата за їх використання при оподаткуванні автотранспортних засобів буде меншою.

Після ряду дискусій, Європейська комісія все таки прийняла рішення, згідно якого автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння можуть бути зареєстровані в країнах ЄС після 2035 року за умови їх використання з кліматично нейтральним паливом.

Чи дійсно електропаливо вирішить проблеми клімату у транспортному секторі?

Електропаливо – продукт створений з використанням електрики з відновлюваних джерел енергії, води та CO2 з повітря. На відміну від звичайного палива, такого як, бензин чи дизель, електропаливо не спричиняє забруднення довкілля додатковими шкідливими речовинами. Через високе енергоспоживання під час виробництва та високі виробничі витрати в даний момент досі не зрозуміло, чи варто починати маштабне виробництво автомобілів з використанням електропалива.

За словами Марселя Фрацшера, директора німецького інституту економічних досліджень (DIW), доведено, що пальне створене таким чином не можна назвати ефективним рішенням проблеми, оскільки кількість енергомісткості виробництва не виправдовує себе як кліматично нейтральна технологія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja