У Франкфурті ціни на нерухомість рекордно впали

В одному з найбільших міст Німеччини спостерігається значне падіння цін на нерухомість. Згідно з оцінками від рієлторів та фінансистів, столиця Гессену стикається зі значними змінами на ринку житла, в основному обумовленими зростанням процентних ставок.

За словами Даніеля Ріттера, керуючого партнера компанії Von Poll Подібно до Мюнхена, у Франкфурті також спостерігається значно високий рівень цін на житлову нерухомість. “Наразі, зі зростанням відсоткових ставок за іпотекою, потенційним покупцям необхідно переглянути свої розрахунки – вони чекають і ведуть більше переговорів.” Це має помітний вплив на процентний розвиток цін у порівнянні з містами, наприклад, Берліном.

Крім того, Ріттер зазначає, що ринок житлових висоток, які поширені особливо у Франкфурті, став складнішим. Інвестори та потенційні покупці відчувають складнощі при розрахунку ризиків та зростаючих витрат на житло. Наразі на ринок нерухомості надходить більше квартир з житлових висоток.

Згідно з Асоціацією німецьких банків (vdp), у першому кварталі ціни на житлову нерухомість у Франкфурті впали на 6,4% порівняно з аналогічним періодом минулого року – більше, ніж у Гамбурзі, Дюссельдорфі, Кельні, Штутгарті та Мюнхені, де зниження становило від 2,3% до 3,8%. Ціни в Берліні трохи зросли. У Франкфурті спад цін у четвертому кварталі виявився вище середнього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja