Встановити сонячну батарею на балкон тепер простіше!

Зменшення бюрократичних перешкод може врятувати сонячні батареї від плачевної долі електроскутерів та електросамокатів. Ціни для автономного сонячного джерела електроенергії стануть більш привабливими для домашнього використання.

Німецька урядова влада планує зменшити регулятивні вимоги та послабити технічні вимоги до цих мініатюрних сонячних систем, встановлених на балконах житлових будинків.

Це позитивний крок вперед, за умови дотримання всіх стандартів безпеки. Факт, що навіть великий роздрібний гігант Aldi приваблює покупців до своїх магазинів цими системами, свідчить про зростаючий інтерес серед широкої громадськості.

Багато залежить від ціни на електрику

Згідно з опитуванням, у Німеччині існує майже 59 мільйонів балконів. Однак, важливо обережно ставитися до очікувань, щодо цих міні-систем живлення. Наразі їх внесок у виробництво електроенергії є мінімальним. Зайву енергію, яка не споживається на місці, зазвичай подають назад до мережі, що збільшує її вразливість до коливань.

Крім того, майбутній попит на ці системи в значній мірі залежатиме від траєкторії цін на електроенергію.

На відміну від електромобілів, які спочатку символізували перехід до сталих видів транспорту, але згодом стали неприємностями в міських районах, балконні енергетичні установки мають потенціал відігравати важливу роль у децентралізованій енергетичній трансформації, та будуть порятунком для тих, хто хоче зекономити на електроенергії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja