У схованці колишньої учасниці терористичної організації “Фракція Червоної Армії” знайшли понад 140 тисяч євро

Під час обшуку помешкання 65-річної Данієли Клетте, звинуваченої у причетності до лівоекстремістської терористичної групи “Фракція Червоної Армії” (RAF), правоохоронці виявили приховані великі грошові кошти. Як повідомила поліція, у схованці з подвійним дном знаходилося понад 140 тисяч євро.

Раніше повідомлялося, що у квартирі Клетте у берлінському районі Кройцберг вдалося знайти 40 тисяч євро готівкою та більше кілограма золота. Крім того, під час обшуку були вилучені пістолет з двома повними магазинами, глушники, кілька мобільних телефонів та фальшивих посвідчень особи.

Данієла Клетте понад 20 років ховалася від правосуддя. Вийти на її слід допомогло відвідування жінкою фестивалю капоейри в Берліні, повідомляє Die Welt. Наприкінці лютого співробітники Держуправління кримінальної поліції затримали 65-річну втікачку в її берлінській квартирі.

Конфісковані речі терористки, фото Bild

Клетте належала до третього покоління RAF – лівоекстремістського терористичного угруповання, що до 1991 року здійснювало численні напади та вбивства. На рахунку “Фракції Червоної Армії” 34 загиблих. Іншими членами цієї організації є Буркхард Гарвег та Ернст Штауб, які до тепер переховуються від правоохоронців.

Виявлені під час обшуку великі грошові суми, зброя та документи свідчать про можливе продовження терористичної діяльності учасниками RAF. Данієлі Клетте загрожує тривале ув’язнення за звинуваченнями у причетності до терористичної організації та пов’язаних злочинах.

За інформацією видання Bild

Читати також:

У Берліні заарештовано терористку “Фракції Червоної Армії”, яку розшукували понад 30 років

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja