Жінка в Німеччині 30 років крала товари з магазинів

У німецькому місті Дессау розпочався резонансний судовий процес над 47-річною місцевою мешканкою Гріт В., яка впродовж останніх 30 років систематично крала товари з різних крамниць. Її квартира та підвальне приміщення виявилися заповненими награбованим – загалом понад 20 тонн вкрадених речей.

Про злочинну діяльність Гріт В. правоохоронцям стало відомо ще у 2019 році після заяви одного з будівельних супермаркетів про крадіжку товарів на суму понад 1000 євро. Під час обшуку помешкання жінки поліцейським довелося викликати вантажівку, аби вивезти все знайдене. Награбоване зберігалося у 1700 коробках, мішках та сумках.

За попередніми підрахунками, загальна вартість вкрадених Гріт В. речей сягає близько півмільйона євро. Серед них — інструменти, одяг, іграшки, порохотяги, ліки та навіть насіння, якими жінка ніколи не користувалася. Більшість крадених товарів так і залишалися в оригінальних упаковках, ніби їй вони були непотрібні.

Прокуратура інкримінує Гріт В. 141 епізод крадіжок. Жінка жила самотньо, без чоловіка та дітей. Водночас вона ніколи не намагалася перепродати викрадені речі, а лише складувала їх вдома. Ймовірно, у Гріт В. патологічний обсесивно-компульсивний розлад. Тож під час процесу розглядатиметься питання про направлення підсудної на примусове лікування у психіатричний заклад.

Читати також:

У Берліні спіймано неповнолітніх крадіїв велосипедів під час крадіжки автомобільних колес

В берлінському метро поліція затримала кишенькових крадіїв

Світлина та джерело: Bild

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja