Україна і Rheinmetall: відкриття спільного ремонтного цеху

У понеділок, 10 червня, в Україні розпочав роботу перший спільний цех державного концерну “Укроборонпрому” та німецького виробника озброєнь Rheinmetall. Про це повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишин.

За його словами, новий цех дозволить швидше ремонтувати іноземну броньовану техніку і відправляти її на передову. “В цеху працюють українські фахівці під технічним наглядом колег із Німеччини. Податки сплачуються в Україні”, – наголосив Камишин.

Важливість відкриття підприємства для зміцнення обороноздатності нашої держави підкреслив також заступник міністра оборони Дмитро Клименков. Він зазначив, що завдяки швидкому ремонту та обслуговуванню німецької техніки безпосередньо на території України значно зросте ефективність Збройних Сил.

Нагадаємо, співпрацю з німецьким концерном Rheinmetall “Укроборонпром” розпочав ще в жовтні 2023 року, заснувавши у Києві спільне підприємство ТОВ “Rheinmetall Ukrainian Defense Industry”. До лютого 2024-го на спільних майданчиках вже проводились роботи з техобслуговування бойових машин.

Наступним етапом стане налагодження виробництва в Україні броньованих транспортерів Fuchs, бойових машин піхоти Lynx і танків Panther. Як зазначали у Rheinmetall, метою є відновлення потужного оборонпрому України та забезпечення її автономності у цій царині.

Попри критику Росії, німецький концерн рішуче налаштований розвивати присутність в Україні. Нещодавно Rheinmetall підписав меморандум про взаєморозуміння з “Укроборонпромом” та оголосив про будівництво в Україні заводу з випуску артилерійських снарядів калібру 155 мм стандарту НАТО. За планами, перші снаряди можуть з’явитися на українських конвеєрах уже влітку 2025 року.

Відкриття спільного цеху в Україні стало важливим кроком до посилення співпраці з провідним світовим виробником озброєнь та підвищення обороноздатності нашої держави в протистоянні з російською агресією.

Джерело: DW

Читати також:

Оборонна промисловість виходить на футбольне поле: “Боруссія” уклала угоду з Rheinmetall

Rheinmetall планує виробництво боєприпасів в Україні

Німецько-французький концерн відкриє виробництво в Україні

Світлини з Telegram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja