Rheinmetall планує виробництво боєприпасів в Україні

Німецький концерн Rheinmetall, найбільший виробник боєприпасів у Європі, має намір налагодити їх виробництво безпосередньо в Україні. Для цього компанія підписала меморандум про взаєморозуміння з українським партнером щодо створення спільного підприємства.

Документ був підписаний 17 лютого на Мюнхенській конференції з безпеки за участі міністра стратегічних галузей промисловості України Олександра Камишина та українського посла у Німеччині Олексія Макєєва.

Заплановане СП під назвою “Український центр передового досвіду з виробництва боєприпасів” щороку випускатиме шестизначну кількість 155-мм артилерійських снарядів.

Для реалізації проєкту в Україні буде збудовано нове виробниче підприємство, яким керуватимуть спільно. 51% акцій СП належатиме Rheinmetall, 49% – українському партнеру, назву якого поки не розголошено.

Голова Rheinmetall Армін Паппергер зазначив, що таке виробництво зробить значний внесок в посилення обороноздатності України, а отже – і безпеки Європи.

Нагадаємо, що у жовтні 2022 року Rheinmetall вже заснував в Україні СП з держконцерном “Укроборонпром”. Воно займатиметься ремонтом бронетехніки, а згодом – її виробництвом.

Крім того, 12 лютого канцлер Німеччини Олаф Шольц заклав перший камінь у фундамент нового заводу Rheinmetall, який випускатиме до 200 000 артснарядів на рік спеціально для України.

Отже, німецький оборонний гігант активно нарощує співпрацю з Україною у сфері озброєнь та боєприпасів. Нове спільне виробництво дозволить забезпечити ЗСУ необхідними боєприпасами та посилити обороноздатність країни.

Джерело: DW

Читати також:

Німеччина і Україна підписали двосторонню угоду про гарантії безпеки

Україна перебуває у найглибшій військовій кризі з часів битви за Київ – заступник головреда Bild

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja