Все більше закликів щодо посилення контролю на кордонах

Через високу частоту нелегальних перетинів кордону, зростають вимоги до проведення додаткових перевірок на інших ділянках прикордоння. У п’ятницю, заступниця голови фракції “Союз” Андреа Ліндхольц попередила, що нелегальна міграція, зокрема на кордоні з Польщею та Чехією, може вийти з-під контролю.

У період з січня по червень, поліція зареєструвала 45 338 нелегальних перетинів кордону, що в значній мірі перевищує дані за аналогічний період 2022 року, коли було виявлено 29 174 осіб, які не мали необхідних віз, дозволів на перебування або ідентифікаційних документів.

Лідер GdP, Йохен Копельке, після зустрічі з внутрішніми міністрами з Бранденбургу та Саксонії, Міхаелем Штюбгеном та Арміном Шустером з пропозицією профспілки, запропонував розширити прикордонний контроль на всіх пунктах на сході Німеччини, створюючи “гнучку систему перевірок на змінних ділянках, на зразок Франції”. Це дозволить здійснювати контроль оперативно, мобільно та на різних ділянках.

На практиці, в зоні Шенгену не передбачено прикордонних контролів. Однак, протягом останніх років декілька країн скористалися винятковими правилами і частково ввели прикордонний контроль. Німеччина з осені 2015 року контролює кордон з Австрією в Баварії. Повідомити про такий контроль може лише міністр внутрішніх справ країни. 

Ненсі Фезер, досі, відмовлялася від стаціонарних прикордонних контролів на кордоні з Польщею та Чехією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja