В Eon оголосили про зниження цін на електрику та газ

Найбільший енергопостачальник Німеччини – Eon повідомив про подальше зниження вартості електрики та газу. Клієнти, які отримали інформацію про підвищення цін наприкінці року, можуть очікувати зниження вартості протягом перших місяців 2024 року, повідомив представник компанії під час запиту Deutsche Presse-Agentur в п’ятницю. Попередньо, не зрозуміло на скільки ціни стануть меншими.

Згідно з попередніми даними, ціни на електрику для стандартного постачання очікуються знизити на 18%у середньому, а газ для стандартного постачання – на 28%. Клієнти Eon зі спеціальними контрактами також будуть користуватися знижками загальних цін, як вже зазначалося раніше. В Німеччині Eon обслуговує 12 мільйонів клієнтів електрикою та понад 2 мільйони клієнтів з природного газу.

В першому півріччі поточного року Eon зафіксував стрибок прибутку. За попередніми даними, скоригований чистий прибуток групи зріс з 1,4 мільярда євро до 2,3 мільярда євро порівняно з аналогічним періодом минулого року. Компанія пов’язала такий ріст зі зниженням вартості закупівель у роздрібній торгівлі та “тимчасовими ефектами” у мережевій діяльності. Eon повідомив, що ці ефекти будуть передані клієнтам у наступні роки.

У зв’язку з цим компанія підвищила свій річний прогноз. Скоригований чистий прибуток групи зараз очікується у 2,7-2,9 мільярда євро до кінця року. Раніше компанія прогнозувала 2,3-2,5 мільярда євро. Детальні показники Eon будуть представлені 9 серпня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja