Винищувачі Eurofighter піднялись в небо через російський військовий літак

Російський військовий літак спровокував зліт ланки винищувачів Eurofighter з авіабази у Мекленбурзі-Передній Померанії. Це вже другий подібний інцидент за останній рік.

Над Балтійським морем знову було помічено російський розвідувальний літак без розпізнавальних знаків типу Іл-20. Його поява спричинила зліт чергової ланки винищувачів з авіабази Лааге у німецькій федеральній землі Мекленбург-Передня Померанія.

У повідомленні ВПС Німеччини йдеться, що російський військовий літак було ідентифіковано біля острова Рюген у міжнародному повітряному просторі. Його “супроводжували протягом короткого часу, після чого він повернув на схід”.

Зазначається, що літак летів без увімкненого транспондера. Схожий інцидент стався у квітні минулого року.

Зазвичай чергова ланка складається з двох винищувачів Eurofighter, які злітають протягом кількох хвилин, аби перевірити можливі загрози та у разі потреби їх нейтралізувати. Такі взаємні перевірки є здебільшого рутиною.

Експерти відзначають, що подібна активність Росії демонструє її наміри тестувати реакцію сил ППО країн НАТО та збирати розвіддані про це. Тож альянс має бути напоготові та адекватно реагувати на такі виклики.

За інформацією видання Tagesschau

Читати також:

Незвичайні звуки в небі налякали мешканців Тюрингії і Баварії

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja