Понад тисячу авіарейсів скасують в Німеччині через страйк в аеропортах

У четвер, 1 лютого, в Німеччині через одноденний страйк працівників аеропортів буде скасовано 1100 авіарейсів. Це зачіпить майже 200 тисяч пасажирів, повідомляє об’єднання німецьких аеропортів ADV.

Причиною масового скасування рейсів стане акція протесту, яку організовує профспілка Ver.di. У страйку візьмуть участь 25 тисяч працівників 11 німецьких аеропортів, котрі контролюють пасажирів, багаж та авіаперсонал.

Страйк охопить такі аеропорти: Франкфурт-на-Майні, Гамбург, Берлін, Дюссельдорф, Кельн, Штутгарт, Бремен, Ганновер, Лейпциг, Дрезден та Ерфурт.

Водночас аеропорти Мюнхена та Нюрнберга безпосередньо страйком оминуть. Проте й там будуть скасовані всі рейси до міст, де проходитиме акція протесту.

Профспілка вимагає для працівників підвищення погодинної оплати на 2,8 євро. Також протестуючі хочуть більших надбавок та доплат за роботу у нічний час, вихідні та святкові дні.

Переговори між профспілкою та роботодавцями триватимуть і продовжаться після завершення страйку 6 лютого. Поки що сторони не погоджуються з вимогами один одного та кажуть про “абсолютно неприйнятні” пропозиції.

Зокрема, роботодавці стверджують, що виконання вимог профспілки обійдеться їм у 250 мільйонів євро лише цього року.

Попри масові скасування, авіакомпанія Lufthansa планує виконати більшість міжнародних рейсів із Франкфурта. Компанія також дозволить пасажирам безплатно змінити дату вильоту або поїхати потягом замість літака.

За інформацією DW

Читати також:

У аеропортах Німеччини на 1 лютого заплановано страйк

Світлина згенерована штучним інтелектом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja