Захисники прав споживачів виявили суттєві недоліки квитка за 49 євро

Квитком за 49 євро – Deutschlandticket тільки через два тижні можна буде користуватись, проте протягом його впровадження помічено багато суперечливих питань.

За словами експертки з мобільності Федерації німецьких організацій прав споживачів Маріон Юнгблут, користувачі квитка за 49 євро можуть витратити більше коштів на дорогу ніж очікували. Проблема полягає в тому чи потяги далекого спрямування будуть включені в перелік послуг для Deutschlandticket.

Залізничні компанії побоюються переповнених вагонів, якщо користувачі Deutschlandticket перейдуть на потяги IC або ICE. У випадку запізнення потягів місцевого або регіонально значення більше ніж на 20 хвилин передбачають випадки переходу власників Deutschlandticket на швидкісні потяги далекого спрямування IC або ICE та покупку відповідного для них квитка, вартість якого буде згодом компенсовано.

Маріон Юнгблут вважає, що поєднання Deutschlandticket та квитка на поїзди далекого спрямування означатиме, що права пасажирів не поширюватимуться на все сполучення. Конкретно це означає, що кожен, хто їде на залізничну станцію з Deutschlandticket, але пропускає замовлений потяг ICE, до прикладу, через затримку місцевого транспорту, не має права на компенсацію.

У транспортному комітеті Бундестагу досі проходять слухання з приводу поправки до Закону про залізниці відповідно до вимог ЄС. У ході цього мають переглянути положення про компенсацію коштів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja