Ганьба для Баварії: депутати від “Альтернативи для Німеччини” поїхали у РФ “спостерігати за виборами”

Трійця депутатів від ультраправої партії “Альтернатива для Німеччини” (АдН) з баварського ландтагу поїхала до Росії, щоб нібито спостерігати за проведенням президентських виборів.

Ульріх Зінгер, Єлена Роон та Андреас Юрка відвідають Москву на запрошення підконтрольної Кремлю Громадської палати РФ. За їхніми словами, вони мають намір перевіряти безбар’єрний доступ на виборчих дільницях та наявність спеціальних бланків для незрячих.

Однак ця ініціатива викликала шквал критики в політичних колах Баварії та Німеччини загалом. Керівництво парламентської фракції АдН у баварському ландтазі рішуче відкинуло візит своїх колег до Росії. “Парламентська група категорично відхиляє цю поїздку”, – наголосила її очільниця Катрін Ебнер-Штайнер. Федеральне керівництво АдН також не схвалило поїздку депутатів для “спостереження” за виборами в Росії.

Не оминули критики й представники інших партій. “Баварські депутати від АдН є і залишаться п’ятою колоною Путіна. Вони намагаються приховати антидемократичні вибори та підтримати порушника міжнародного права. Ви – ганьба для Баварії”, – обурився лідер фракції ХСС Клаус Холечек.

Справді, міжнародні спостерігачі від ОБСЄ та ООН не допущені до моніторингу російських виборів через повномасштабну війну проти України. Переможець президентських перегонів не викликає жодних сумнівів, адже путінський режим за останні роки знищив опозицію, встановив тотальний контроль над ЗМІ та фактично ліквідував демократичні свободи.

За таких умов присутність західних “спостерігачів” багато хто розцінює як відверту легітимізацію диктаторського режиму Путіна. Візит депутатів АдН набуває ще більш скандального підтексту на тлі російської агресії в Україні та численних воєнних злочинів, вчинених військами РФ.

Незалежні експерти звертають увагу, що такими кроками ультраправі з АдН відверто грають на руку путінській пропаганді, яка намагається видати шизофренічні президентські “вибори” за демократичний процес. Водночас міжнародні партнери України закликають РФ припинити війну та відновити повагу до міжнародного права і демократії.

Джерело: Bild

Читати також:

Масові протести в Німеччині проти партії АдН

Громадська думка щодо правопопулістської партії “Альтернатива для Німеччини” (АдН) практично не змінилася

Світлина з мережі X

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja