Кількість запитів на отримання притулку суттєво зросла

У першому півріччі в Нижній Саксонії помітно збільшилася кількість поданих заяв на отримання притулку. За цей період надійшло близько 16 800 заяв, що становить значне збільшення кількості, порівняно з минулим роком, коли зареєстрували лише приблизно 11 100 заяв. Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ у Ганновері.

Зазначається, що протягом першого півріччя цього року велику кількість заяв подали громадяни Сирії, Туреччини, Афганістану, Колумбії та Іраку. Про точні цифри за походженням заявників наразі немає інформації.

Збільшення кількості заяв на притулок помітне і на загальному рівні країни. За даними Федерального управління міграції та біженців у Нюрнберзі, впродовж першої половини року надійшло 150 166 перших заяв на притулок.

Найбільшу окрему групу заявників на притулок становлять громадяни Сирії, де триває війна, з 44 394 заявниками. На другому місці – Афганістан з 28 635 заявниками, а на третьому – Туреччина з 19 857 заявниками. Протягом січня і червня до Німеччини звернулася 4154 особи з РФ, включаючи 617 заявок тільки за червень. У 2022 році загальна кількість заявок із РФ склала 2851.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja