Подорожувати через Готтардський тунель поки неможливо

Після аварії, два тижні тому, Готтардський базисний тунель був закритий. Тепер принаймні вантажні поїзди знову можуть проходити через тунель, проте для пасажирської подорожі слід почекати повного завершення ремонтних робіт.

Тунель з’єднує німецькомовну Швейцарію з італійськомовним кантоном Тічино і є частиною північно-південної осі від Німеччини до Італії.

Залізниці Швейцарії (SBB) повідомили, що рух через базовий тунель Готарда відкритий для вантажних поїздів, але тимчасово обмежений однією колією.

Міжнародні пасажирські поїзди, які зазвичай проходили через тунель, продовжують об’їжджати гірський перевал. Це призводить до збільшення часу подорожі в кантон Тічино та далі в Італію на цій ділянці на 60 хвилин. За даними SBB, повний ремонт може зайняти ще кілька місяців.

Аварія сталася майже два тижні тому. За даними SBB, 16 вагонів все ще перебувають у тунелі. Деякі з них пошкоджені настільки сильно, що перед транспортуванням їх доведеться розібрати всередині тунелю. Всього в 57 кілометрах тунелю необхідно замінити близько 8 кілометрів рейок та 20 000 шпал. Під час аварії ніхто не постраждав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja