Кампанія: здай ДНК, знайди зниклих безвісти родичів

Українці, які знаходяться в Європі, отримають можливість передати зразки свого ДНК для пошуку зниклих безвісти родичів за особливих обставин. Це стало можливим завдяки угодам між Головним слідчим управлінням Національної поліції України та Міжнародною комісією з питань зниклих безвісти.

Міністр внутрішніх справ України, Ігор Клименко, оголосив про початок співпраці з Польщею та Німеччиною. Експерти будуть збирати зразки ДНК, які потім передаватимуться українським слідчим для пошуку та ідентифікації зниклих осіб. Цю інформацію розмістив Ігор Клименко у своєму телеграм-каналі.

Кампанія розпочнеться в ряді міст, таких як Берлін, Мюнхен (2 грудня), Дрезден (3 грудня), Франкфурт-на-Майні (4грудня) та Дюссельдорф (5 грудня). Для передачі зразків ДНК необхідно записатися за номером +38 068 791 00 00. Оператори також готові надати відповіді на будь-які уточнювальні питання.

Ігор Клименко закликав всі родини, які шукають своїх рідних, долучитися до збору зразків, підкреслюючи, що разом вони можуть значно прискорити цей складний процес.

Читати також:

Україна вразила Німеччину швидкими темпами проведення реформ

У Німеччині одна з політичних партій виступила проти прийняття України до ЄС

Зображення згенеровано ШІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja