Україна вразила Німеччину швидкими темпами проведення реформ

У Берліні визнають, що кроки України у напрямку європейської інтеграції є вражаючими.

Про це повідомила заступниця речника уряду ФРН Крістіна Гоффманн під час брифінгу, передає Укрінформ.

«Федеральний уряд вбачає, що Україна продемонструвала значну ангажованість і рішучість у проведенні реформ. Ці кроки є вражаючими, особливо для країни, яка перебуває в умовах війни. Україна заслуговує на наше визнання, і це буде враховано при оцінці доповіді Єврокомісії», – зазначила Гоффманн.

Вона висловила вдячність за доповідь Єврокомісії, зокрема за високу оцінку кроків України на шляху до членства в ЄС. Уряд вбачає це як дуже оптимістичний сигнал.

Гоффманн наголосила, що Федеральний уряд та канцлер особисто підтримують розширення ЄС, включаючи вступ країн Західних Балкан, України та Молдови.

Разом з тим канцлер Олаф Шольц вважає, що необхідно готувати не лише ці країни до вступу в ЄС, але і сам Євросоюз повинен бути готовий до прийняття нових членів, зокрема шляхом внутрішніх реформ, таких як ухвалення рішень кваліфікованою більшістю, а не одноголосно.

Речниця МЗС Катрін Дешауер повідомила, що в Берліні отримали доповідь Єврокомісії, і тепер цей документ буде обговорений в уряді, з Бундестагом та іншими членами ЄС.

Раніше цього тижня Єврокомісія оприлюднила повний огляд висновків, внесених до щорічної доповіді 2023 року щодо розширення, враховуючи подачу України заявки на вступ до Європейського Союзу.

Зокрема, Єврокомісія рекомендувала Європейській раді розпочати переговори щодо розширення з Україною і Молдовою, а також рекомендувала розпочати переговори з Боснією і Герцеговиною за певних умов та надати статус країни-кандидата Грузії.

Читати також:

У Німеччині одна з політичних партій виступила проти прийняття України до ЄС

Німеччина виділить 18 млрд євро регіонам для вирішення проблем міграції, — Шольц

Уряд Німеччини погодив проєкт, що спростить доступ до ринку праці для мігрантів

Економіка Німеччини скоротилася на 0,1% за підсумками III кварталу

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja