У Німеччині одна з політичних партій виступила проти прийняття України до ЄС

Майбутня партія Сари Вагенкнехт у ФРН виступила проти прийняття України до складу ЄС.

Україна не стане членом ЄС цього десятиліття, заявили представники майбутньої партії «Союз Сари Вагенкнехт — за розум і справедливість» (Bündnis Sahra Wagenknecht, скорочено – BSW), – про це 9 листопада пише газета Bild.

Що відомо про Сару Вагенкнехт?

У лютому цього року депутат бундестагу Сара Вагенкнехт вивела до центру Берліна десятки тисяч людей із вимогою припинити постачання зброї Україні та розпочати мирні переговори. До речі, в молодості Сара вчила російську мову і в кінці 80-х заробляла собі на життя приватними уроками російської та математики. Газета Welt констатує, що “за симпатичним личком ховається невиправна сталіністка”.


«Україна дуже далека від відповідності політичним та економічним критеріям Євросоюзу»,— підкреслили депутати бундестагу Андрій Гунько та Олександр Ульріх. Політики додали, що вступ України до ЄС цього десятиліття «абсолютно нереальний». Повідомляється, що депутати бундестагу Гунько та Ульріх звернулися до федерального уряду Німеччини з вимогою на переговорах із лідерами ЄС у грудні проголосувати проти початку переговорів з Україною.

Нагадаємо, спочатку голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн після візиту до Києва, написала у мережі Х, що Україна проводить глибокі реформи. Потім Єврокомісія порекомендувала розпочати переговори з Україною та Молдовою щодо вступу до ЄС.

Угорщина традиійно проти України в ЄС

В унісон з лівими в Німеччині і собі влада Угорщини виступила проти членства України в ЄС. Україна не виконала вимог для кандидата до Євросоюзу, тому питання її включення навіть не може теоретично обговорюватися. Про це заявив глава адміністрації прем’єр-міністра Угорщини Гергей Гуйяш, – 9 листопада повідомляє пресслужба уряду держави.

Наприклад, в Україні не знизився рівень корупції, також станом на зараз Україна перебуває у стані бойових дій проти агресора РФ. Погляди лівих в Німеччині та уряду Угорщини співпадають з позицією колишнього глави Єврокомісії Жан-Клода Юнкера про те, що Україна «сильно корумпована і не готова до членства в ЄС».

Як вихід із ситуації Угорщина запропонував надати Україні привілейовані права партнерства з Євросоюзом, а в склад Євросоюзу включити Сербію, – про це 9 листопада повідомляє пресслужба угорського МЗС.


Світлина з відкритих джерел: Sahra Wagenknecht / Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja