Німецька біржа запускає торгову платформу для криптовалют на тлі буму біткоїна

Спекулятивні операції з криптовалютами досі здійснювалися переважно на майже нерегульованих онлайн-платформах. Однак тепер провідний біржовий оператор Німеччини – Німецька біржа – вирішив зайняти цю перспективну нішу та представив власну торгову платформу для біткоїна, ефіру та інших криптовалют.

З запуском Німецької цифрової біржі (DBDX) Німецька біржа має намір скласти гідну конкуренцію таким гігантам криптовалютного ринку, як Binance та Coinbase. Керівництво біржі наголошує, що нова платформа повністю регульована та відповідає найвищим стандартам прозорості й безпеки.

“Ми хочемо запропонувати інституційним клієнтам у Європі надійні ринки для торгівлі криптоактивами, що вирізняються прозорістю та безпекою”, – заявив Карло Кельцер, керівник валютного та криптовалютного напрямків Німецької біржі.

Нова торгова платформа DBDX пропонуватиме не лише можливість купівлі-продажу криптовалют, але й повний спектр послуг із виконання таких операцій та зберігання цифрових активів на спеціалізованих гарантованих сховищах.

Запуск регульованої біржової криптоплатформи відбувається на тлі безпрецедентного зростання інтересу до біткоїна та інших криптовалют. Перша й найвідоміша у світі криптовалюта біткоїн нещодавно встановила новий історичний рекорд, сягнувши вартості 72 500 доларів за одиницю.

Стрімке зростання біткоїна зумовлене низкою факторів, серед яких інституційний інтерес з боку інвестиційних фондів та підвищений попит з боку індивідуальних інвесторів. Значну роль зіграв також вихід на ринок криптовалютних ETF-фондів та перші кроки щодо легалізації біткоїна на державному рівні.

Аналітики прогнозують, що у найближчі роки криптовалюти тільки зміцнюватимуть свої позиції у фінансовому секторі. Тож запуск регульованої торгової платформи від Німецької біржі є своєчасним кроком для задоволення чим раз більшого попиту.

За інформацією видання Tagesschau

Читати також:

Криптовалюта в ЄС: справедливе регулювання чи спекуляція контролем

Цифрове євро альтернатива криптовалютам?

Світлина згенерована за допомогою штучного інтелекту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja