Німецькі машиністи призначили нову страйкову акцію на 12 березня

Суперечка між профспілкою GDL та Deutsche Bahn щодо заробітної плати зайшла у глухий кут. Машиністи знову оголосили страйк: вони не вийдуть на роботу протягом 24 годин 12 березня.

Оскільки суперечка щодо заробітної плати з залізничною компанією Deutsche Bahn (DB) зайшла у глухий кут, профспілка німецьких машиністів GDL оголосила нову 24-годинну страйкову акцію. На вантажному транспорті вона розпочнеться о 18:00 понеділка, 11 березня, а на пасажирському – о 2:00 ранку вівторка, 12 березня, заявили у профспілці ввечері в неділю, 10 березня.

У GDL вказали на “неминучість страйку”, пояснивши це тим, що керівництво DB з 19 січня не представило нової пропозиції щодо врегулювання конфлікту.

Раніше Deutsche Bahn заявила, що запросила GDL на новий раунд переговорів 11 березня. “Ми переконані, що зможемо досягти угоди лише шляхом діалогу за столом переговорів”, – пояснив член правління DB, відповідальний за роботу з персоналом, Мартін Зайлер.

Це вже шоста страйкова акція GDL за останні чотири місяці. Остання відбулася лише три дні тому.

Головна вимога профспілки – поетапне скорочення робочого тижня з 38 до 35 годин для машиністів, які працюють змінами, зі збереженням попередньої зарплати. Крім того, GDL домагається від DB одноразової інфляційної компенсації в розмірі 3000 євро та лінійного підвищення зарплат на 555 євро. Це приблизно 15 відсотків середньої зарплати німецького машиніста.

Наразі позиції сторін щодо 35-годинного робочого тижня видаються непримиренними. Менеджери DB звертають увагу на вже наявний дефіцит досвідчених машиністів, який стане ще гострішим у разі скорочення їхнього робочого часу.

Джерело: DB

Читати також:

Страйк достроково закінчили: німецькі залізниці повертаються до звичного графіку

Німецькі машиністи розпочали шестиденний страйк

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja